S nami na všetko dosiahnete
S nami na všetko dosiahnete
Vyberte si zo širokej ponuky rebríkov, schodíkov a mostíkov, ktoré sú vhodné pre domácnosť aj profesionálov
Rebríky
Rebríky
Jednodielne, dvojdielne, štafle a ďalšie rebríky, ktoré ponúkame.
Schodíky
Schodíky
Hliníkové a oceľové schodíky.
Lešenia
Lešenia
Oceľové aj hliníkové lešenia.

 

 

Ponúkame široký sortiment rebríkov, schodíkov, lešení, mostíkov a doplnkový tovar.

V našej ponuke nájdete produktové rady Eurostyl, Forte a Laminate

 

 

Rebríky

 

Pozrieť

 

 

 

Schodíky

 

Pozrieť

 

 

 

Lešenia

 

Pozrieť

 

 

O NÁS

 

 

Naša spoločnosť ALMICHA, s r.o. funguje od roku 2011 a je jedna z popredných spoločností na výrobu obojstranných schodíkov na Slovensku. Máme dlhodobé skúsenosti s výrobou jednostranných, obojstranných a hliníkových rebríkov.

 

Naša ponuka zahŕňa široký sortiment jednodielnych, dvojdielnych aj trojdielnych rebríkov, jednodielnych a dvojdielnych schodíkov, lešení a doplnkového tovaru. A to všetko v kvalitných radách Eurostyl, Forte a Laminate.

 

 

 

 

 

Rebríky rady Eurostyl boli vyvinuté pre bežných spotrebiteľov s použitím odľahčených materiálov pre jednoduchšiu manipuláciu. Sú vhodné pre majiteľov rodinných domov a chát, záhradkárov ale aj pre bežné použitie vo firemných priestoroch

 

Rebríky rady Forte boli vyvinuté pre profesionálnych zákazníkov. Tieto rebríky spĺňajú najnáročné kritéria, aby zaručovali vysokú kvalitu a spoľahlivosť pri zachovaní si čo najmenšej váhy výrobku. S rebríkami rady Forte sa dostanete do výšky až 12,32 metra.

 

 

 

 

Rebríky rady Laminate boli vyvinuté pre práce pod napätím na elektrickom zariadení nízkeho napätia do 1000V striedavého napätia (Ust) alebo 1500V jednosmerného napätia (Uss) a na vypnutom zariadení v blízkosti živých častí do 36 kV striedavého napätia. Nakoľko sú určené na práce pod napätím a na vypnutých zariadeniach v blízkosti živých častí sú výrobené z nevodivého polyesteru, ktorý je vystužený sklenými vláknami a hlinikovými priečkami.  

 

Produkty

 

Aké bude u nás počasie?